MenoLady

Instruktážní video

7 KROKŮ
K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ 
v období menopauzy

S jedním jediným videem
dokážete se svou postavou udělat divy,
i když vám menopauza
hází klacky pod nohy

7 KROKŮ = 7 NOVÝCH ZVYKŮ = 7 ZPŮSOBŮ
Jak bez potíží hubnout i v menopauze

Čím je člověk starší, tím je pro něj obtížnější svoji váhu usměrnit. 
Pro nás ženy v přechodu je to vyloženě fuška. Kde máme vzít čas, energii a chuť do hubnutí, když jsme rády, že tak tak zvládáme chodit do práce, postarat se o rodinu a domácnost? A k tomu všemu ještě musíme zvládat usměrnit svoje nálady a nesnesitelné střídající se pocity? 
Přitom všem ale každá chceme/přejeme si vypadat a cítit se dobře. Prostě si potřebujeme dokázat, že přechodem pro nás život nekončí. Potřebujeme se cítit svěže, krásně, dokonale. Každá chceme mít jakous takous jistotu, že jsme ještě pořád přitažlivé. A v tom nepříjemném menopauzním období to platí několikanásobně. Že je to tak?
No jasně, že je (kdo si tím neprošel, nepochopí). 

A právě proto jsem vytvořila toto instruktážní video, které je určeno pro vás, ženy v menopauze, které zápasíte (často marně) s nadbytečnými kily. 
S tímto videem máte možnost dozvědět se, naučit se, a začlenit do svého života 7 kroků/zvyků/způsobů, které vás dovedou k postavě, jakou chcete mít.

Už jste zažila to martýrium, kdy se snažíte ze všech sil shodit ta hnusná kila, skoro nejíte, přidáváte pohybu, co jen je to možné, a pořád nic?
Připadáte si s odpuštěním jak magor, že několikrát denně řešíte to, jak vypadáte, a výsledek je ten, že jste vyloženě zhnusená z toho, jak vypadáte?

Přejete si, abyste to, jak vypadáte, už nemusela nikdy řešit?
Toužíte po nějakém nezatěžujícím způsobu, díky kterému dojdete k tomu vysněnému cíli zvanému pěkná postava?
V tom případě se vám teď právě taková možnost nabízí .
Teď máte možnost dojít jednoduše a nenáročně k pěkné postavě, s pomocí 7 kroků. Tyto hubnoucí kroky budou pro vás stejně tak jednoduché jako běžná chůze.

MenoLady

Vyzkoušela jste už všechno možné (kolikrát i nemožné), abyste dostala ručičku na váze alespoň o kousek níž, jenže tělo se vzpírá a zůstává beze změny?
Jakoby nestačilo to všechno, čím si procházíte. Ještě k tomu všemu máte pocit, že vypadáte jak bedna kytu. Zrcadlům se vyhýbáte, jak jen to jde, protože nesnesete pohled na tu upřímnou realitu. 

Vím, že to poslední, do čeho byste se chtěla vrhat, je striktní omezování čehokoli.
Je mi jasné, že k tomu, co všechno máte na starosti, si nechcete přidávat ještě další nálože, které by Vás stejně ve finále odradily.
Právě na to bere instruktážní video ohledy. 
Video je sestaveno z kroků, které nevyvolávají stres a které do svého života může zařadit každá žena.

Přepadá Vás pocit marnosti a beznaděje, přestože tak moc toužíte být šik a stále v kurzu?

Menopauzou život nekončí. Tahle fráze už leze krkem mnohé z nás.
To, po čem prahneme, je klid, pohoda, pocit spokojenosti.
Právě toho můžete dosáhnout s tímto instruktážním videem. Jak je to možné? Není to nic složitého.
Díky tomuto videu si zvolíte kroky, které vás budou bavit. A už je i vědecky potvrzeno, že pokud děláme něco, co nás skutečně baví, povede se to.

MenoLady

Už vám ubývá sil (i když se ze sebe snažíte vymačkat poslední zbytky energie), a tak zvažujete, že se budete muset smířit s tím, že už zůstanete taková, jaká jste? Přepadá Vás pocit marnosti a beznaděje, přestože tak moc toužíte být šik a stále v kurzu?
Konkrétně těchto 7 kroků Vám pomůže shodit přebytečná kila a získat pěknou postavu, i když už Vám není dvacet ani třicet.
Díky těmto 7 krokům můžete nejen skvěle vypadat, díky nim se můžete i skvěle cítit.

Vím, že času nemáte nazbyt, a tak jsem do tohoto videa zařadila jen ty hubnoucí kroky/způsoby, které si dokážete osvojit rychle.

Vím, že toho máte hodně na práci a že Vás to častokrát dost vyčerpává. A proto tohle video obsahuje takové hubnoucí kroky/způsoby, které jsou jednoduché a nezatěžují, dokonce Vám i dodají energii.

Nevím jak Vám, ale mně i většině lidí, kteří už někdy hubli s pomocí diety, lezou krkem všechna ta omezení, příkazy a zákazy (které každá z diet obsahuje a které stejně nedodržujeme). Podle sebe také vím, že ženská v přechodu má co dělat s tím, aby se vypořádala, ukočírovala svoje vnitřní pocity, nálady a stavy a už vůbec nemá náladu na nějaké diktování, co všechno musí, protože jinak že to nevyjde. A tak Vás chci ujistit, že tohoto se v tomto videu nemusíte obávat. Všech 7 kroků/způsobů se netýká změn v jídelníčku, omezování stravy ani diktování, jak se máte hýbat.

Instruktážní video obsahuje skutečně naprosto jednoduché hubnoucí kroky/způsoby, které Vás do ničeho nenutí, a přesto díky nim máte možnost zhubnout minimálně jednu konfekční velikost.

CO NA VÁS ČEKÁ 

 • KROK 1 - JAK DOSÁHNOUT DOBRÉHO ZAŽÍVÁNÍ
  K tomu, abyste hubla v období, kdy si tělo dělá naprosto, co chce, potřebujete mít v pohodě zažívání. Proto potřebujete znát, co vaše zažívání nakopává a co ho naopak tlumí. První krok vám ukáže, jak na to.
 • KROK 2 - JAK SE VYHNOUT PŘEJÍDÁNÍ
  Ani návaly emocí vás po tomto kroku nepřimějí k tomu splácat páté přes deváté. S druhým krokem se budete umět řádně zasytit, aniž byste se přejídala.
 • KROK 3 - JAK PŘEMĚNIT JÍDLO NA ENERGII A NE NA TUK
  Ručička na váze lítá jak splašená. A přitom se snažíte držet na uzdě. S tímto krokem dokážete přijaté jídlo proměnit na energii, a ne na ten nenáviděný tuk. Ta jistota, že můžete jíst, co chcete, a nepřiberete, je super.
 • KROK 4 - START
  Věkem se metabolismus zpomaluje. V přechodu máme často pocit, že nám metabolismus stojí. Hned tak něco nám nesedne, býváme nafouklé a přitom hladové. S tímto krokem si nastartujete metabolismus raz dva a budete se cítit skvěle.
 • KROK 5 - BLOKY
  Taky vám každá snaha o zhubnutí připadá, jako by vás něco blokovalo? S krokem pět lehce vyřadíte z provozu bloky, které vám v hubnutí brání.
 • KROK 6 - JAK ZABRÁNIT UKLÁDÁNÍ TUKU V TĚLE
  Zaskočí vás, jak snadno tomu můžete zabránit.
 • KROK 7 - JE TO TAK JEDNODUCHÉ
  Tak tento krok je fakt pecka. Dozvíte se, jak díky dvěma pohybům rukou docílíte snížení kalorického příjmu. A přitom budete slastně zasycená.

A kolik že stojí instruktážní video
7 KROKŮ K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ V OBDOBÍ MENOPAUZY?

Jak už jsem zmínila, obsahem tohoto videa jsou jednoduché kroky. Proto i jeho cena je jednoduchá.
Instruktážní video a tak i svou novou skvělou postavu můžete získat za pouhých 125 Kč (součástí videa jsou i hubnoucí pomůcky).
Za těchto pár korun (jedno latté s minerálkou) máte šanci:

 • pozvednout a upevnit si své sebevědomí (kterého se nám v období přechodu tolik nedostává),
 • a cítit se s novou váhou lehčí, krásnější, prostě šik.

Rozhodnutí je čistě na Vás. 
Uznejte ale, že těch pár kroků může stát za to.

„Každý úspěch začíná rozhodnutím to zkusit".

                                                                                                                                      (J. Michaels)

Chcete pohodlnou cestou získat skvělou figuru?

Toužíte být prostě sexy ženská bez ohledu na to, kolik vám je?

MŮŽETE TO MÍT. Stačí Vám k tomu vyplnit a odeslat objednávku instruktážního videa.