JAK RAZANTNĚ ZHUBNETE BEZ DIETY?

NEBOJTE SE HUBNOUT NORMÁLNĚ!

Patricie Schwarzová

Řada lidí se mě ptá, proč nezůstávám u klasického výživového poradenství. Má odpověď je pokaždé stejná: "Protože výživové poradenství nestačí k tomu, abych lidem pomohla tak, aby zhubli úspěšně a natrvalo." Jsem si naprosto jistá, že je třeba lidi naučit NEBÁT SE "ROZHODOVAT" PO SVÉM. Pak totiž lépe přijímají vizi změny a mnohem lépe změny konají.

Online hubnoucí PRŮVODCE 
Vás provede třemi technikami, které jednoduše nastartují Vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

Nedávno jsem listovala mými odbornými časopisy a narazila jsem na článek Františka Kouby, který mne znovu velmi potěšil. Je fajn vědět, že existují lidé se stejným názorem na věc, jako mám já a kteří mne utvrdí v tom, že dělám dobře to co dělám.

Dovolte mi seznámit vás s úryvkem z článku Františka Kouby.

Pokud se při rozhodování o jakémkoli činu (změnu stravování nevyjímaje) rozezní struna našeho srdce, jdeme tou správnou cestou. Pokud tato struna nezazní, měli bychom náš záměr přehodnotit. Naše vnitřní síla vedená srdcem zajišťuje objektivitu a jistotu správnosti našeho konání.

obava

Pokud budeme o změnách ve stravování jen mluvit, může to vést spíše ke zhoršení, neboť víme-li o svém nesprávném konání, vzniká rozpor na energetické úrovni a ke svému stanovenému cíli nikdy nedojdeme (a tedy ani nezhubneme).“

Zkuste se začít rozhodovat PO SVÉM i v hubnutí.

O čem to je?

  • O tom, že přestanete slepě důvěřovat něčemu (převážně dietám), o čem Vám Vaše struna srdce dává jasně najevo, že to nefunguje, a že to vlastně nechcete. Přiznejte si upřímně, kdy se Vám do nějaké diety opravdu chtělo a kdy jste dietila s nadšením?

90 % lidí, kteří někdy drželi nějakou dietu, si ji zkusili nějak zfixlovat (více by se hodil peprnější výraz). Poté si to trochu vyčítali, ale navenek hrdě hlásali, že tahle dieta či program nefungují (přesně tak to někdy dopadá i u výživových programů). Vždyť je mnohem jednodušší svalit neúspěch na někoho či něco jiného. 

  • O tom, že začnete věřit svým vnitřním instinktům. Jestliže jste si někdy zkusila nějakou dietu zfixlovat, tak jste vlastně začala následovat své instinkty a poslouchala jste znění Vaší struny srdce. Tu a tam jste pozměnila druh potraviny, počet porcí jste zredukovala na jiný stav, nebo jste vynechala to příšerné cvičení, do kterého se Vám nechtělo, ale dieta ho nařizovala. Jednoduše jste se rozhodla a konala PO SVÉM.

Takže, když jste schopná rozhodnout se a konat v takovémto (nebo podobném) případě PO SVÉM, zcela jistě jste schopná naplánovat si místo diety svoji „vlastní“ změnu ve stravování.

745-zazrak

  • O tom, že budete věřit sami sobě. Je až zarážející, jak si nevěříme zrovna v oblasti hubnutí. Pravda, trochu nás ovlivňuje i lenost. Proč bych měla něco vymýšlet, radši zkusím tu dietu, po které Pepička Mráčková zhubla pět kilo. Jenže pak zjistíme, že nám dieta od Pepičky nezabrala a ani už si nevšimneme, že Pepička už zase vypadá jako dřív. A čím to? Špatně zvolená (často zbrkle) změna stravování.

Zkuste si nastavit Vaši stravovací změnu PODLE SVÉHO. Sama víte, cítíte co a kolik ubrat, co změnit. Když jste byla tolikrát schopná jít (a kolikrát vydržet) do nesmyslných diet, tak proč pro jednou nezkusit svůj vlastní plán.

Doporučení:

Nic náročného, prostě jen v klidu sedněte a zkuste vymyslet jak a čím byste mohla začít hubnout, abyste nemusela fixlovat. Vaše struna srdce Vám dá vědět co z toho, co jste vymyslela bude pro Vás nejlepší. Nejlíp totiž na hubnutí funguje, když následujeme sama sebe.

Na závěr ještě jednou citace Františka Kouby.

"Jakákoli myšlenka nebo čin, který prošel jen hlavou, bez účasti srdce, je scestná."

 

Fandím Vám a přeji úspěšné hubnutí.

Vrtá Vám tento článek hlavou, jenže Vy ne a ne vymyslet jak začít hubnout?
V tom případě se Vám bude hodit
Instruktážní video 7 KROKŮ K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ v období menopauzy.

Instruktážní video

7 KROKŮ K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ 
v období menopauzy

 S jedním jediným videem dokážete
se svou postavou udělat divy,
i když vám menopauza hází klacky pod nohy

MenoLady

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat Vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se Vám dostane mé podpory a pomoci, aby se Vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které Vám skutečně pomohou.

Těším se na Vás
Patricie