JAK RAZANTNĚ ZHUBNETE BEZ DIETY?

NEBOJTE SE HUBNOUT NORMÁLNĚ!

Patricie Schwarzová

Řada lidí se mě ptá, proč nezůstávám u klasického výživového poradenství. Má odpověď je pokaždé stejná: "Protože výživové poradenství nestačí k tomu, abych lidem pomohla tak, aby zhubli úspěšně a natrvalo." Jsem si naprosto jistá, že je třeba lidi naučit NEBÁT SE "ROZHODOVAT" PO SVÉM. Pak totiž lépe přijímají vizi změny a mnohem lépe změny konají.

čl 81

Nedávno jsem listovala mými odbornými časopisy a narazila jsem na článek Františka Kouby, který mne znovu velmi potěšil. Je fajn vědět, že existují lidé se stejným názorem na věc, jako mám já a kteří mne utvrdí v tom, že dělám dobře to co dělám.

Dovolte mi seznámit vás s úryvkem z článku Františka Kouby.

Pokud se při rozhodování o jakémkoli činu (změnu stravování nevyjímaje) rozezní struna našeho srdce, jdeme tou správnou cestou. Pokud tato struna nezazní, měli bychom náš záměr přehodnotit. Naše vnitřní síla vedená srdcem zajišťuje objektivitu a jistotu správnosti našeho konání.

obava

Pokud budeme o změnách ve stravování jen mluvit, může to vést spíše ke zhoršení, neboť víme-li o svém nesprávném konání, vzniká rozpor na energetické úrovni a ke svému stanovenému cíli nikdy nedojdeme (a tedy ani nezhubneme).“

Zkuste se začít rozhodovat PO SVÉM i v hubnutí.

O čem to je?

O tom, že přestanete slepě důvěřovat něčemu (převážně dietám), o čem vám vaše struna srdce dává jasně najevo, že to nefunguje, a že to vlastně nechcete. Přiznejte si upřímně, kdy se vám do nějaké diety opravdu chtělo a kdy jste dietili s nadšením?

90 % lidí, kteří někdy drželi nějakou dietu, si ji zkusili nějak zfixlovat (více by se hodil peprnější výraz). Poté si to trochu vyčítali, ale navenek hrdě hlásali, že tahle dieta či program nefungují (přesně tak to někdy dopadá i u výživových programů). Vždyť je mnohem jednodušší svalit neúspěch na někoho či něco jiného. 

O tom, že začnete věřit svým vnitřním instinktům. Jestliže jste si někdy zkusili nějakou dietu zfixlovat, tak jste vlastně začali následovat své instinkty a poslouchali jste znění vaší struny srdce. Tu a tam jste pozměnili druh potraviny, počet porcí jste zredukovali na jiný stav, nebo jste vynechali to příšerné cvičení, do kterého se vám nechtělo, ale dieta ho nařizovala. Jednoduše jste rozhodli a konali PO SVÉM.

Takže, když jste schopní rozhodnout se a konat v takovémto (nebo podobném) případě PO SVÉM, zcela jistě jste schopni naplánovat si místo diety svoji „vlastní“ změnu ve stravování.

745-zazrak

O tom, že budete věřit sami sobě. Je až zarážející, jak si nevěříme zrovna v oblasti hubnutí. Pravda, trochu nás ovlivňuje i lenost. Proč bych měla něco vymýšlet, radši zkusím tu dietu, po které Pepička Mráčková zhubla pět kilo. Jenže pak zjistíme, že nám dieta od Pepičky nezabrala a ani už si nevšimneme, že Pepička už zase vypadá jako dřív. A čím to? Špatně zvolená (často zbrkle) změna stravování.

Zkuste si nastavit vaši stravovací změnu PODLE SVÉHO. Sami víte, cítíte co a kolik ubrat, co změnit. Když jste byli tolikrát schopni jít (a kolikrát vydržet) do nesmyslných diet, tak proč pro jednou nezkusit svůj vlastní plán.

Hodně vám s tím může pomoci můj ebook 6 JEDNODUCHÝCH TRIKŮ JAK ZAČÍT OKAMŽITĚ HUBNOUT. Když si po jeho přečtení vypracujete svůj hubnoucí sešit, velice rychle zjistíte, že není nic těžkého začít se rozhodovat PO SVÉM.
Věřím, že nápomocna vám k tomu bude i SPECIÁLNÍ HUBNOUCÍ KUCHAŘKA.

Nebo si prostě jen v klidu sedněte a zkuste vymyslet jak a čím byste mohli začít hubnout, abyste nemuseli fixlovat. Vaše struna srdce vám dá vědět co z toho, co jste vymysleli bude pro vás nejlepší. Nejlíp totiž na hubnutí funguje, když následujeme sami sebe.

Na závěr ještě jednou citace Františka Kouby.

"Jakákoli myšlenka nebo čin, který prošel jen hlavou, bez účasti srdce, je scestná."

 

Fandím vám a přeji úspěšné hubnutí.

Jak nastartovat hubnutí za pouhé 3 hodiny!

I v období menopauzy můžete začít hubnout během chvíle
s Online hubnoucím PRŮVODCEM ZDARMA

JAK ZÍSKÁM SEXY KŘIVKY v menopauze

  • 1 hodinu
    Jednoduše přimějete své tělo, aby se začalo měnit Z VÁLEČKA NA SEXY BABU.
  • 2 hodinu
    Začnete hubnout, i když BUDETE JÍST TO, CO CHCETE.
  • 3 hodinu
    Začnete hubnout BEZ TOHO, že vám něco nevyhovuje.

                           MenoLady

Online hubnoucí PRŮVODCE ZDARMA
Vás provede třemi technikami,
které jednoduše
nastartují vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se vám dostane mé podpory a pomoci, aby se vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které vám skutečně pomohou.

Těším se na vás
Patricie

KDO VÁM RADÍ

Dobrý den, vítám vás na mé stránce. Jmenuji se Patricie Schwarzová a jsem akreditovaná výživová poradkyně, zakladatelka a mentorka projektu hubni PO SVÉM. Pomáhám lidem, kteří chtějí zhubnout,najít vlastní hubnoucí styl, aby mohli úspěšně a trvale zhubnout - bez trápení.
Více informaci o mě najdete zde »