Patricie Schwarzová

Nepřítelem změn, které chceme učinit, je STEREOTYP, a to se týká i hubnutí.

Často se divíme a trápíme otázkou, proč se nám hubnout nedaří, i když pro to děláme maximum. Hledáme důvod svého nezdaru, viníka toho, že je hubnutí taková dřina, a říkáme si: „Proč zrovna já to ne a ne dokázat?". Častokrát to dopadne tak, že na toto hledání vyčerpáme poslední zbytky sil a hubnutí vzdáme.

PŘÍBĚH

Imaginární paní Vopajšlíková má tyto hubnoucí vzorce silně zafixovány, a tak je přesvědčená, že jsou jediné správné a že přes jiné možnosti, jak zhubnout, prostě nejede vlak. A tak když 14 dní hubnutí s tukožroutskou polévkou nezabralo, už si rovnou plánuje, že příští měsíc (nebo hned ten další) začne s krabičkovou dietou. Koupí si i permanentku do fitka, aby mohla své tělo alespoň třikrát v týdnu dřít do úmoru. 

Po čase dojde ke zjištění, že už nemůže. Něco málo sice zhubla, ale cítí, že už nemá sílu, vůli, chuť.Je na sebe naštvaná, protože si dává vinu, obviňuje se z neschopnosti, že nedokáže něco, co se tolika lidem povedlo. 
Proč? 

Napadlo Vás někdy, že to může být tím, jak hrozivě máme ve své hlavě zafixované vzorce, kterých se nechceme vzdát, a stereotypně je opakujeme stále dokola? 
Co třeba takové vzorce, že zhubnout se nedá jinak než dietou, že účinná dieta musí obsahovat omezování v jídle, nebo že bez pohybu prostě nezhubneme? 
Zamyslete se, zda se takovýchto vzorců nesnažíte držet zuby nehty.

Protože paní Vopajšlíkovou a řadu z nás ovlivňuje vzorec, že „takhle se přeci hubnout má" (vždyť je tolik lidí, co to takhle dokázali). Tento vzorec se v nás zakoření i proto, že už z tolika (více či méně věrohodných) pramenů jsme slyšeli,viděli, četli, že jinak to ani nejde.

Je Vám příběh paní Vopajšlíkové blízký? Cítíte, že tak nějak to funguje i u Vás? Rádi byste to nějak změnili?
Jak je možné osvobodit se od vlivu těchto zažitých hubnoucích vzorců a stereotypu?

S tím Vám může pomoci  pravidlo „OO".

O = OTEVŘETE
O = OČI

Jistě znáte pořekadlo „Pro oči nevidí". 

Někdy se nám může stát, že vidět prostě nechceme, protože vidět znamená, přestat si nalhávat a přijmout, přiznat si, že to či ono není takové, jaké bychom chtěli mít.

Sejměte klapky ze svých očí a CHTĚJTE vidět skutečnou realitu. Otevřete své oči dokořán, ať můžete vidět sebe samé v té hubnoucí „bublině", v začarovaném kruhu diet a všemožných hubnoucích pokusů.

Vaše oči vám mohou pomoci ke změně, kterou chcete.

Uvidíte-li svůj skutečný obraz, tedy to, jak se při té či oné dietě, nutričním programu či výživovém doporučení plácáte od ničeho  k ničemu, a přitom pro to vynakládáte veškeré své úsilí, docvakne Vám, že potřebujete svou "bublinu" propíchnout. Jednodušeji si přiznáte, že dosavadní snažení nebylo to pravé.
K tomu si však uvědomíte, že není třeba si proto sypat popel na hlavu. Naopak, budete tím, kdo VIDÍ. Budete tím, kdo přišel na to, že určitý vzorec na něj nezabírá a že to bude chtít něco „zcela" jiného. 
Oprostíte se tak od marných a zbytečných snah, a dostanete chuť dělat věci jinak. Začnete přemýšlet, co jiného než diety, omezování, mučení se v posilovně, by Vám mohlo pomoci.

ZKUSTE SI TO

Zabere vám to jen pár minut.

Vybavte si detailně svůj obraz, jak vypadáte při vlastním hubnutí:
- jaký míváte výraz ve tváři,
- jak chodíte,
- co nosíte na sobě,
- jak se chováte v období, kdy hubnete

K tomuto obrazu se vám automaticky připojí i Vaše myšlenky a pocity.

Je Váš obraz smutný, ponurý, šedivý? Vidíte, jak jste zdrchaní, otrávení, bez nálady, na Vaše blízké jste podráždění a v práci chodíte jako tělo bez duše? 
Pak nejspíš asi i cítíte nevýslovný smutek z toho, že se Vám hubnout nedaří tak, jak jste chtěli, a hlavou se Vám honí myšlenka: „S tím musím něco udělat."
Ale co?

Přijměte svůj současný obraz takový, jaký je. A teď pozor! Tento obraz neslouží k tomu, abyste byli zklamaní. Buďte z tohoto obrazu nadšeni. 
Proč?
1) Protože si zasloužíte gratulaci, že jste dokázali vidět to, co se jiní vidět bojí, aby si nemuseli přiznat skutečný stav věcí.
2) Protože jste s tímto pohledem mnohem blíž k dosažení svého cíle.

Tím, že jste otevřeli své oči a propíchli svou bublinu, zbořili jste svou bariéru hubnoucího stereotypu a tím se stali přístupnější "novým směrům".

Mějte oči stále dokořán a sledujte svůj skutečný obraz, který Vám může být při rozhodování velmi dobrým pomocníkem (a to nejen v hubnutí).

Z pravidla „SPAM" už víte, jak zásadní je, vyhýbat se negativním myšlenkám. Rozhodnete-li se Otevřít Oči a udělat změnu, doporučuji Vám:

Při pozorování a vnímání svého obrazu myslete na to, a klidně si to říkejte i nahlas:

„CHCI učinit změnu k lepšímu", 

místo abyste si řekli: 
„Takhle vypadat nechci."

Jak nastartovat hubnutí za pouhé 3 hodiny!

I v období menopauzy můžete začít hubnout během chvíle
s Online hubnoucím PRŮVODCEM ZDARMA

JAK ZÍSKÁM SEXY KŘIVKY v menopauze

  • 1 hodinu
    Jednoduše přimějete své tělo, aby se začalo měnit Z VÁLEČKA NA SEXY BABU.
  • 2 hodinu
    Začnete hubnout, i když BUDETE JÍST TO, CO CHCETE.
  • 3 hodinu
    Začnete hubnout BEZ TOHO, že vám něco nevyhovuje.

                           MenoLady

Online hubnoucí PRŮVODCE ZDARMA
Vás provede třemi technikami,
které jednoduše
nastartují vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se vám dostane mé podpory a pomoci, aby se vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které vám skutečně pomohou.

Těším se na vás
Patricie

KDO VÁM RADÍ

Dobrý den, vítám vás na mé stránce. Jmenuji se Patricie Schwarzová a jsem akreditovaná výživová poradkyně, zakladatelka a mentorka projektu hubni PO SVÉM. Pomáhám lidem, kteří chtějí zhubnout,najít vlastní hubnoucí styl, aby mohli úspěšně a trvale zhubnout - bez trápení.
Více informaci o mě najdete zde »