Patricie Schwarzová

JE ŘADA LIDÍ, KTERÝM SE OPAKOVANĚ NEPODAŘÍ ZHUBNOUT

Trápí se, lámou si hlavu, čím to může být, že jim kila nejdou dolů. Snaží se všemožnými způsoby zlomit tu kletbu nadváhy. Někdy váha ukáže nějaké to kilčo dole, ale po čase se vrátí jak přilepená žvýkačka. Tak sakra, co s tím?!

MÁM PRO VÁS JEDEN TIP, který Vám s hubnutím může výrazně pomoci.

Je to další pravidlo Výzvy-hubni PO SVÉM

Dala jsem mu název pro lehké zapamatování a tak podobnost s internetovým názvem je čistě náhodná. 

Další PRAVIDLO Výzvy-hubni PO SVÉM zní: „SPAM“

S = SLADIT

Toto pravidlo je pro hubnutí jedno z nejzásadnějších. Protože dokud nesladíte dvě veledůležité části své osobnosti, máloco se Vám bude dařit, hubnutí nevyjímaje.
Co tedy máte sladit, aby Vám to bylo při hubnutí k užitku?

P = POCITY

Naše pocity nám slouží jako zpětná vazba, jestli jdeme správně nebo ne, zda jdeme k cíli nebo mimo něj.

Začněte brát své pocity vážně, vnímejte je a začněte se jimi řídit. Vaše pocity Vám dají jasně najevo, zda je ten či onen hubnoucí styl pro Vás ten pravý.

Cítíte se ve své hubnoucí fázi nepříjemně? Tak to Vám vaše pocity jasně signalizují „Takhle ne!“.

 

A =

klasická a pro hubnutí i život samotný velmi důležitá spojka.

A s čím, že to máte spojit své pocity?

M = MYŠLENKY

Možná jste už někde slyšeli nebo četli, že „To, na co myslíme, si přitahujeme do svého života.“ Proto je pro všechny z nás důležité, abychom mysleli na to, co chceme a ne naopak. Hodně lidí myslí mnohem více na „to“, co nechtějí a pak se diví, že je přesně „to“ potká.

Chcete zhubnout? Pak se soustřeďte na to, CO CHCETE, ne na to, co nechcete.

Vylaďte své myšlenky na pozitivní úroveň. Pokuste se vytlačit myšlenky na to, že se nechcete pořád tak děsně omezovat, že nechcete x-krát týdně cvičit, protože Vás to nebaví. Zkuste místo toho myslet třeba na to, že od pondělka chcete udělat jednu změnu, o které si myslíte a cítíte, že Vám může v hubnutí pomoci, a že ji v pohodě zvládnete.

PROČ JE PRAVIDLO „SPAM“ TAK ZÁSADNÍ?

Vysvětlím Vám to na příkladu.

Naplánovala jsem si, že zhubnu 5 kilo. Jako strategii jsem si zvolila 4x denně jíst a to jen kuřecí prsa (vařená) s trochou zeleniny + jízdu na rotopedu, denně 1 hodinu.

Mé pocity mi dávají silně najevo, že jsem přestřelila. Už dopředu cítím, že se k tomuto hubnoucímu plánu budu muset nutit, protože jíst pořád vařené kuře a rajčata, občas papriku nebo salát mi za chvíli poleze krkem.

Mé myšlenky jsou na vahách. Díky nim se mi vkrádá do hlavy představa, jak se trápím a přemáhám. Přitom si však říkám: „Bílkoviny+zelenina+pravidelný pohyb, po tomhle přece musí jít kila dolů. Ten měsíc to nějak přetrpím.“

Kdo bude tím soudcem, který rozhodne, jestli do toho jdu?       

MOZEK

Celý život jsme vedeni k tomu, abychom nad vším přemýšleli, hloubali, pak že přijdeme na řešení, které bude pro nás nejlepší.

Jenže!

Jenže, nemáme-li sladěné své pocity a myšlenky, mozek ne vždy rozhodne ideálně. Jednoduše nás v tom nechá vykoupat. A jasně, že u mě rozhodne, abych do toho pochybného plánu šla.
Výsledek asi sami tušíte.

Třetí den to ještě celkem jde. Pátý den začínám mít kuřecích prsou plné zuby, zeleninu nemůžu ani vidět. Od osmého dne si hodinu před sednutím na rotoped pořád říkám: „Musíš, musíš“. Čtvrtý týden už melu z posledního a těším se jen na to, až se normálně najím a pár dní se ani nehnu.

V začátku jdou první dvě kila dolů pěkně, dalším dvěma už to trvá a shození posledního kila jsem se nedočkala.

Takže měsíc omezování, dřiny, špatné nálady a vyčerpání měl za výsledek 4 kila dole. Ty se mi však do půl roku vrátí, protože už zase jím tak, jak jsem byla zvyklá a cvičení dám tak 2 hoďky týdně.

ACH TO "KDYBY"

Kdybych na samém začátku brala vážně to, jak se cítím při volbě svého hubnoucího plánu. Kdybych se více soustředila na to, co mi mé myšlenky vysílají. Pak by nebylo třeba, aby rozhodl jenom mozek.

Mohla jsem se tomu v pohodě vyhnout.

Mohla jsem svůj mozek zaměstnat jinou činností. Mohla jsem si dát víc času a vymyslet plán složený z toho, CO CHCI a CO JSEM OCHOTNA DĚLAT proto, abych zhubla. Měla bych u toho dobrý pocit, že budu dělat něco, na co se těším, a mé myšlenky by byly plně zaměstnány představami o tom, jaká budu fešanda.

ABY VÁS NEPOTKALO TO SAMÉ, MYSLETE NA TO, ŽE:

 • Vaše myšlenky vytvářejí vaše pocity.

 • Pozitivní myšlenka je 100 x silnější než negativní (to už je i vědecky dokázáno).

 • Pocity vás ovlivňují ještě více než myšlenky.

Položte si otázku:

„Jaké pocity mám a jaké myšlenky se mi honí hlavou, když si představím, že hubnu podle toho, jak jsem si naplánovala?“

VAŠE POCITY A VAŠE MYŠLENKY VYTVÁŘEJÍ VÁŠ ŽIVOT.

To je prostě holý fakt. Jestliže je součástí vašeho života hubnutí, budou ho vaše myšlenky řídit a ovlivňovat.

Připustíte-li si, že je to možné, budete moci začít poznávat a zvládat své myšlenky. A díky tomu lépe porozumíte svým pocitům. Začnete své myšlenky a pocity mnohem více chápat. A od toho je už jen krůček k tomu, abyste si vytvořili svou hubnoucí realitu. Stanete se tak tvůrcem svého nového těla.

Jak nastartovat hubnutí za pouhé 3 hodiny!

I v období menopauzy můžete začít hubnout během chvíle
s Online hubnoucím PRŮVODCEM ZDARMA

JAK ZÍSKÁM SEXY KŘIVKY v menopauze

 • 1 hodinu
  Jednoduše přimějete své tělo, aby se začalo měnit Z VÁLEČKA NA SEXY BABU.
 • 2 hodinu
  Začnete hubnout, i když BUDETE JÍST TO, CO CHCETE.
 • 3 hodinu
  Začnete hubnout BEZ TOHO, že vám něco nevyhovuje.

                           MenoLady

Online hubnoucí PRŮVODCE ZDARMA
Vás provede třemi technikami,
které jednoduše
nastartují vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se vám dostane mé podpory a pomoci, aby se vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které vám skutečně pomohou.

Těším se na vás
Patricie

KDO VÁM RADÍ

Dobrý den, vítám vás na mé stránce. Jmenuji se Patricie Schwarzová a jsem akreditovaná výživová poradkyně, zakladatelka a mentorka projektu hubni PO SVÉM. Pomáhám lidem, kteří chtějí zhubnout,najít vlastní hubnoucí styl, aby mohli úspěšně a trvale zhubnout - bez trápení.
Více informaci o mě najdete zde »