HUBNUTÍ S NOVOROČNÍM PŘEDSEVZETÍM 

Patricie Schwarzová

Online hubnoucí PRŮVODCE  
Vás provede třemi technikami, které jednoduše nastartují vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

Začal nám Nový rok a tak se tento měsíc roztrhl pytel s články na téma novoroční předsevzetí. Ani můj článek tedy  nebude výjimkou.

Dala jste si na letošek předsevzetí, že tentokrát už fakt zhubnete?
Chcete tentokrát své předsevzetí zhubnout naplnit? Přečtěte si tento článek a inspirujte se.

Máme začátek roku a tak jste se nejspíš pustila do nějaké té diety a možná jste začala i cvičit. Možná jste začala až několik dní po prvním lednu, protože Vám to nespálený silvestrovský alkohol dřív nedovolil. Prostě jste nějak odstartovala.

Ráda byste, aby Vás letos nepostihl syndrom odloženého rotopedu?

Tento týden jste nejspíš  ještě plná elánu a chutě zatočit se svými kily navíc. Příští týden může být podobný, ten další se ale může stát, že si začnete uvědomovat, jak velké břímě jste na sebe naložila. Postupem času začnete zjišťovat, že jste unavená, že nestíháte, že se Vám Vaše předsevzetí vlastně přestává hodit do krámu. Věřte, že vím o čem píši, sama jsem si tím prošla několikrát. Hubnutí je totiž náročná záležitost. Proto také tolika lidem předsevzetí zhubnout ztroskotalo.

Nebojte se, nebudu Vám zde líčit, jak je hubnutí těžké a co všechno to obnáší. V tomto článku se chci zaměřit právě jen na to předsevzetí, na předsevzetí zhubnu.

Pokud jste si takovéto předsevzetí dala, chtěla bych Vám tímto článkem pomoci toto Vaše předsevzetí naplnit.

Předsevzetí

hod (32)Co vlastně slovo předsevzetí znamená?
Synonymum tohoto slova je „rozhodnout se“. Předsevzetí se skládá ze tří slov: před – se – vzetí = před něčím – já (něco) – pojmu (nastoupí).
To znamená, že když si zvolíte předsevzetí, prvotní je Vaše rozhodnutí, že má něco konkrétního nastat, volíte si tak počátek děje.
Aby se tento děj odvíjel podle Vašich představ, je třeba, abyste si naplánovala jeho scénář. To ale právě bývá kamen úrazu.

Společnost nás naprogramovala na to dávat si předsevzetí. A pokud Vám nevyjde, jsme zas naprogramováni na to, že je to proto, že jsme neměly dostatečně pevnou vůli. Doufám, že víte, cítíte nebo tušíte, že je to nesmysl.
Do svého předsevzetí pevnou vůli nepleťte, vyhnete se tak velkému psychickému tlaku!

Pokud jste si dala předsevzetí zhubnout, nejspíše s ním nějaký ten týden vystačíte. Předpokládejte ale, že Vaše síly a elán budou postupně ochabovat. Je to naprosto logické, protože nemáte scénář Vašeho děje, pro který jste se rozhodla. Nejste dostatečně naladěná a připravená na případné překážky, omyly, karamboly.
Co s tím?

Vydržte

Vzpomeňte si na to, že vše, čeho jste v životě dosáhla, vyžadovalo čas. Možná jste se několikrát i spálila, ale poučila jste se a šla jste dál, až jste získala to, co jste chtěla. A v tom to je. Šla jste si za tím, co jste chtěla stůj co stůj.

Chtějte!

Chtějte splnit si svůj sen, naplnit své předsevzetí. Chtějte si (pokud to bude třeba) přepisovat scénář děje Vašeho předsevzetí. Jste nyní vlastně režisérkou a scénáristkou svého hubnutí.

Nezhubla jste ten či onen týden tolik, kolik jste měla ve scénáři?
Jste přeci svá vlastní scénáristka. Přepište si svou roli třeba tak, že každý týden nemáte povinnost zhubnout tolik a tolik. Napište si novou stránku a to tak, abyste cítila, že tato role je Vám šitá na míru a že ji zvládnete.

Cítíte, že Vaše předsevzetí cvičit každý den začínáte flákat nebo se mu dokonce záměrně vyhýbáte?
Jste režisérkou, tak si řekněte stop a třeba pokračujte v ději, který má cvičení jen 3x v týdnu.

Začíná Vám dietní omezování už lézt krkem?
Zkuste si udělat reprízu Vašeho hubnoucího děje. Zjistěte, co Vám v hubnoucím plánu vyhovuje, co nevyhovuje a do další klapky si zařaďte co nejvíce toho pro Vás vyhovujícího.  Jistě je toho spousta co Vám chutná a přitom to nejsou naprosté kalorické bomby.

Těšte se!

Těšte se na svůj úspěch, na pocit lehkosti, na nové oblečení, na naplnění Vašeho snu.
Těšte se na samotný průběh - děj Vašeho hubnutí, protože každé deko se počítá a je to jen a jen Váš úspěch, který Vám nikdo nevezme. A když šlo dolů kilo, dvě proč by nemohly jít další. Věříte-li tomu, máte mnohem snazší cestu. A proto:

Věřte si!

hod (33)Jste plně pánem děje svého předsevzetí. Jestliže na Vás někteří budou koukat skrz prsty a říkat „ A jé, už zase. To jsme zvědaví, jak dlouho to vydrží.“ Kašlete na ně. Protože jste to Vy, kdo si zvolil, jste to Vy, kdo se rozhodl a Vy jste výhradním majitelem, režisérem a scénáristou svého děje, svého předsevzetí. Víra v sebe má obrovskou moc, kam se na ni hrabe pevná vůle. Pochvalte se za své rozhodnutí a věřte v sebe a svůj úspěch. Vy jste totiž ten borec (ač žena), Vy jste vykročila a začala konat.

Připraveným štěstí přeje a nikdy není na škodu vědět, že ten či onen zádrhel není Vaše selhání, ale jen něco co jste schopna změnit ve svůj prospěch.

Já Vám fandím a držím palce.

Chcete-li mít hubnoucí cestu ke splnění novoročního předsevzetí snažší, vezměte si na pomoc 
Instruktážní video 7 KROKŮ K PĚKNÉ POSTAVĚ  v období menopauzy.

Instruktážní video

7 KROKŮ K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ 
v období menopauzy

 S jedním jediným videem dokážete
se svou postavou udělat divy,
i když vám menopauza hází klacky pod nohy

MenoLady

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat Vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se Vám dostane mé podpory a pomoci, aby se Vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které Vám skutečně pomohou.

Těším se na Vás
Patricie