VĚČNÍ DIATÁŘI, POZOR!
Důležitý fakt, který byste měli vědět

Patricie Schwarzová

Víte, jaký je rozdíl mezi snem a cílem?
Sen, ke kterému přidáte časové hledisko se stává vaším cílem.
Dokud ke svému snu nepřiřadíte termín, bude vaše představa budoucnosti pouhým snem a v oblasti „možná“.

Jak jistě víte, mít cíl je nesmírně důležité u všeho, kde chcete něčeho dosáhnout. 
Pokud chcete dosáhnout úspěchu při hubnutí, je třeba si zvolit dosažitelný cíl, ke kterému jste schopni dojít. Takový cíl by měl být i vaší prioritou.

Rychlost překážkou

Určitě jste již mnohokrát slyšeli a četli, že cíl v hubnutí musí být reálný. Zhubnout 5kg za 14 dní  při přirozeném hubnutí, nikoli dietě, je čiré bláznovství. Proč ale většina lidí, kteří chtějí zhubnout, zvolí právě tuto variantu? Je to okamžitou motivací, že za krátkou dobu utrpení budou odměněni. Zvítězí přítomnost nad logikou a lidé zapomínají na budoucnost, která jim nabízí trvalé výsledky.
Proto uvádím náročný cíl až na třetím místě důvodů, proč se hubnout nedaří. Pokud si najdete a zvolíte pro sebe vhodnou motivaci a strategii, bude se vám mnohem lépe rozhodovat, jaký cíl si zvolit.

Ke všemu, čeho chceme v životě dosáhnout, je zapotřebí dostatek času a úsilí. Myslete na to, chcete-li úspěšně zhubnout.

"Chtějte" 

čl 66Pozor, váš cíl by měl být vždy spojen se slovíčkem "CHCI", ne  se slovem "musím". Slovíčko "CHCI" má při hubnutí až magickou moc a dokáže s naším mozkem dělat zázraky. A když chcete Vy, chce i váš mozek, tím se změní i váš úhel pohledu, což pozitivně ovlivní  vaše myšlení a tedy i chování.
Tzv. měřičem stanoveného cíle jsou vaše pocity. Vhodně stanovený cíl vám bude dávat energii a chuť jít dál. Váš cíl by měl obsahovat přínos pro vás a těšení se na budoucnost. Měl by být takový, abyste u něj věřili tomu, že to dokážete.

Jaký cíl si zvolíte je opět čistě na vás. Váš cíl = vaše volba. Myslete na to, že dosažení cíle vám může dodat sílu, nebo vás může omezit. Nespěchejte na sebe a své tělo, vždyť když se vám nyní povede dosáhnout menšího cíle, můžete si zvolit další. Tím, že se budete více znát, bude pro vás snazší naplánovat si všechny body jak hubnout po svém, váš cíl nevyjímaje.

Tajný tip

Možná cítíte, tušíte nebo dokonce víte, že vámi zvolený cíl je nad vaše síly (čas, energie, přemáhání se atd.) a přesto zvažujete, že do toho půjdete.  Představte si ale, jak hrozivý dopad by mělo na vaši budoucnost, kdybyste takto žili každý den.  Tuto představu můžete použít kdykoli a v čemkoli se budete potřebovat pro něco rozhodnout.

Tím, že jste si přečetli tento článek, se nejspíše už rozhodujete, jaký cíl si zvolíte. Ke stanovení cíle a v hubnutí obzvlášť je třeba špetka odvahy k překonání předchozích zklamání a víra v sebe. Buďte proto na sebe pyšní, protože ne každý si v životě volí své cíle.

 

BL

Jak nastartovat hubnutí za pouhé 3 hodiny!

I v období menopauzy můžete začít hubnout během chvíle
s Online hubnoucím PRŮVODCEM ZDARMA

JAK ZÍSKÁM SEXY KŘIVKY v menopauze

  • 1 hodinu
    Jednoduše přimějete své tělo, aby se začalo měnit Z VÁLEČKA NA SEXY BABU.
  • 2 hodinu
    Začnete hubnout, i když BUDETE JÍST TO, CO CHCETE.
  • 3 hodinu
    Začnete hubnout BEZ TOHO, že vám něco nevyhovuje.

                           MenoLady

Online hubnoucí PRŮVODCE ZDARMA
Vás provede třemi technikami,
které jednoduše
nastartují vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se vám dostane mé podpory a pomoci, aby se vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které vám skutečně pomohou.

Těším se na vás
Patricie

KDO VÁM RADÍ

Dobrý den, vítám vás na mé stránce. Jmenuji se Patricie Schwarzová a jsem akreditovaná výživová poradkyně, zakladatelka a mentorka projektu hubni PO SVÉM. Pomáhám lidem, kteří chtějí zhubnout,najít vlastní hubnoucí styl, aby mohli úspěšně a trvale zhubnout - bez trápení.
Více informaci o mě najdete zde »