VÍTE O TOM?

I SE ZMRZLINOU SE DÁ HUBNOUT!

Patricie Schwarzová

Začátkem tohoto týdne jsem si zakoupila nejmenovaný časopis, kvůli poutavým obrázkům receptů na pokrmy. Při listování tímto časopisem jsem narazila na stránku s rozhovorem s manželkou jednoho českého režiséra. Normálně bych tuto stránku přehlédla, zaujal mě ale její podtitulek „ Zmrzlinu si nemůžu dovolit“.
V daném odstavci nebyla zmínka, z jakého důvodu si tato paní nemůže dovolit zmrzlinu, a tak z toho logicky vyplývá, že je to pouze její rozhodnutí, nejspíš aby si držela svou váhu.
Během svých dřívějších pokusů o zhubnutí jsem přečetla spoustu článků (i odborných) na téma co člověk má, nemá, smí a nesmí, pokud chce zhubnout. Zákaz sladkostí k tomu samozřejmě patřil také.

Online hubnoucí PRŮVODCE
Vás provede třemi technikami, které jednoduše nastartují Vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

ZMR1NE ZÁKAZŮM

V mých článcích na blogu se zmiňuji o tom, že chci bořit mýty a dogmata týkající se hubnutí. Vnitřně cítím, že už je to třeba a chci tím pomoci všem, kteří se hubnout snaží nebo se k tomu chystají. Proto píši tento článek.

Během své hubnoucí éry jsem dospěla k tomu, že zhubnout se dá i bez diet, razantního omezování, bez forem zákazů a příkazů. Potvrdilo se to mně i mým klientům, kteří díky mému hubnoucímu programu úspěšně zhubli.

K tomu, abyste zhubla stačí zdravý rozum a vhodné rozhodování. Nevidím jediný důvod, proč byste si v průběhu svého hubnutí nemohla dopřát odměnu v podobě toho, co milujete, ale dočasně (po zralé úvaze) to vynecháváte.
Jestliže jste v hubnoucím procesu, jistě jste si nastavila nějaký plán, který zahrnuje změnu ve stravování (většinou snížení kalorického příjmu) a také jste si nejspíš naplánovala nějaký ten pohyb. Vyhovuje-li Vám Váš plán a Vy při něm hubnete, nemusíte se obávat, že hubnout přestanete, pokud si dopřejete jednou či dvakrát v týdnu to, co máte rádi, ale nemáte to v hubnoucím plánu.

Prostě a jednoduše se odměňujte. Proč? Protože si to zasloužíte. Pro něco jste se rozhodla, konáte a snažíte se dojít k cíli. A to si přece odměnu zaslouží.

Hubnout PO SVÉM = Rozhodovat se PO SVÉM

Mně se zhubnout podařilo a svou váhu si držím až po rozhodnutí, že si svůj hubnoucí plán nastavím PO SVÉM. Miluji sladké, a tak si nedovedu představit, že bych si „dobrovolně doživotně“ naplánovala život bez sladkého jen proto, abych si udržela váhu. 

Zrovna včera jsem od rána byla jak přejetá a nechtělo se mi do dopoledního cvičení. Hodinku jsem se snažila přemlouvat a nakonec jsem si řekla, že se nic tak hrozného nestane, když vynechám. Věděla jsem, že na večer máme naplánované posezení v hospůdce, kde si dám nějaké dobré masíčko. Tak jsem si na den naplánovala lehčí stravu (což v tomto ročním období není problém). Večer jsem si pochutnala na skvělém cheeseburgeru (bez housky, pečivo moc nemusím) se zeleninou, poválela na jazyku dvě sklenky vína a jako bonbónek jsem si dopřála na cestu točenou vanilkovou zmrzlinu. Proč taky ne, bylo ještě brzy a já věděla, že nepůjdu spát dřív jak za čtyři hodiny a to už nebudu mít plný žaludek. Ráno jsem si vzpomněla, že chci napsat tento článek a schválně jsem se šla zkontrolovat na váhu. A světe div se, měla jsem o 30g méně.

RADA NA ZÁVĚR

palec2Závěrem Vám chci poradit jen jediné. Pokuste se hubnout bez zákazů. Vaše psychika tak bude pevnější a Vy budete mít dostatek energie k tomu, abyste úspěšně zhubla.
Až Vás přepadne obrovská chuť na něco, co jste díky svému hubnoucímu plánu už dlouho neměla, odměňte se, dejte si to, vychutnejte si každé soustíčko. Vzpomeňte si na Patricii, která říká (a moc dobře ví, o čem mluví): „I se zmrzlinou se dá hubnout“.

S takovým Instruktážním  videem 7 KROKŮ K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ v období menopauzy
se vůbec nemusíte obávat zákazů či příkazů.

Instruktážní video

7 KROKŮ K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ 
v období menopauzy

 S jedním jediným videem dokážete
se svou postavou udělat divy,
i když vám menopauza hází klacky pod nohy

MenoLady

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat Vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se Vám dostane mé podpory a pomoci, aby se Vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které Vám skutečně pomohou.

Těším se na Vás
Patricie