Zásadní věc,
kterou byste nikdy neměli dělat,
když hubnete

Patricie Schwarzová

Jaká věc to je?
Ukvapená hubnoucí strategie.

V úvodu si ujasněme, co vlastně znamená slovo strategie a jaký má význam při hubnutí.

Strategie je předem promyšlený plán vedoucí k dosažení cíle. Celý postup je prozkoumaný a vymyšlený do posledního detailu. Poté dochází k aplikaci do praxe.

Strategie je sled myšlenek a chování s cílem dosáhnout určitého cíle.
Strategie je dlouhodobý záměr činnosti k dosažení určitého cíle.

Co z toho vyplývá? Pokud chcete úspěšně zhubnout, potřebujete si předem naplánovat, jak a čím toho dosáhnete. Aby se vám plán zdařil a abyste zhubli, je zapotřebí, aby tento váš plán byl zcela přizpůsoben vám samým, vaší povaze, vašemu myšlení a vašemu chování. Tudíž je nejideálnější, když si tento plán připravíte sami. Ale pozor, nutností k vytvoření vlastního hubnoucího plánu je:

otevřít se sami sobě a být k sobě upřímní.

Ze své praxe výživové poradkyně vím, že převážné většině lidí, kteří se pokoušejí zhubnout, právě toto činí potíže. Tím, že  nejsou upřímní sami k sobě, je jasné, že nebyli upřímní ani ke mně, i když ode mne chtěli pomoc . A tak není divu, že hubnoucí plán, který jsem jim na základě jejich údajů vytvořila, byl šitý na míru, ale nefungoval na 100 %.
Proto také nefungují diety. Neexistuje dieta (já tedy o žádné takové nevím), která by fungovala na každého bez rozdílu s tím, že po jejím dovršení se nemusíte již dále omezovat a kontrolovat a shozená kila se vám nevrátí.

Základní faktory strategie:

- co mi umožňuje prostředí
- kolik mám vlastního času
- míra vlastní fyzické i psychické energie
- vlastní priority

Jak si tedy vytvořit svou strategii, postup,
plán vlastního hubnutí?

- přemýšlejte nad sebou, o sobě
- myslete na sebe
- pracujte se sebou
- buďte připraveni reagovat na změny

Jen vy se znáte nejlépe (tedy pokud se dostatečně vnímáte) a tak tedy jen vy nejlépe víte, co je ve vašich možnostech, co zvládnete, co máte a nemáte rádi, co jste ochotni pro věc udělat, co vám činí radost či co vám naopak leze na nervy atd atd. Tudíž vy sami nejlépe víte nebo tušíte, jak byste dokázali zhubnout, jen jste se na to zatím dostatečně nezaměřili.

Začněte pomalu, nespěchejte na sebe, dopřejte si čas. K vytvoření úspěšné strategie je zapotřebí být v klidu a pohodě.

Jak na to

Věční dietáři mají u volby strategie výhodu. To koukáte, co? Opravdu. Vy, kteří jste již nějakou tu dietu či hubnoucí postup neúspěšně absolvovali se máte od čeho odrazit. Můžete totiž srovnávat a porovnávat, co vám vyhovovalo, co vás odrazovalo, co už byste nikdy nechtěli dělat. Dále co byste naopak zvládli v pohodě, ale bylo to něco, co bylo zahrnuto do pro vás v celkově nevyhovujícím plánu. Máte tak možnost se inspirovat a to vás i naladí na vlnu plánování. A tím, že si budete volit body své strategie takové, které vám vyhovují, je jasné, že u nich spíš vydržíte. Pište si vše, co vás napadne. Pokud jste četli článek s důvodem 1, můžete postupovat stejným systémem jako u motivace. U čeho budete cítit, že není to pravé ořechové, to vyškrtejte. Z toho, co vám zbude (nebojte, málo toho nebude), si vyberte ty body, u kterých vnitřně cítíte, že vám nebudou činit potíže a také ty, které vás tzv. lochtají. Vyberte ty body, u kterých cítíte, že jejich aplikace bude pro vás optimistickou výzvou (ale když se nebude dařit, půjde to i bez toho, nebo si tento bod zařadíte později).

Tajný tip

Při volbě své strategie hubnutí se především zaměřte na 3 věci.

1) rozhodnutí -  co nechcete a nebudete dělat,

2) zvážení – co je pro vás snad možné, co obtížné a co uskutečnitelné,

3) výběr – z vašich návrhů. Ideální návrh je ten, u kterého cítíte, že je pro vás tím nejlepším způsobem a jste také schopni tento návrh dělat nejlépe.

Nezapomínejte na to, že vaše strategie je jen vaše a také na to, že změna je život. Když vám něco ve vaší strategii nebude vyhovovat, není nic jednoduššího zamyslet se nad sebou a změnit to. Změnit tak, abyste neopustili základ své strategie. K tomu budete mít už jednoho pomocníka a tou je vámi zvolená motivace.

Jak nastartovat hubnutí za pouhé 3 hodiny!

I v období menopauzy můžete začít hubnout během chvíle
s Online hubnoucím PRŮVODCEM ZDARMA

JAK ZÍSKÁM SEXY KŘIVKY v menopauze

  • 1 hodinu
    Jednoduše přimějete své tělo, aby se začalo měnit Z VÁLEČKA NA SEXY BABU.
  • 2 hodinu
    Začnete hubnout, i když BUDETE JÍST TO, CO CHCETE.
  • 3 hodinu
    Začnete hubnout BEZ TOHO, že vám něco nevyhovuje.

                           MenoLady

Online hubnoucí PRŮVODCE ZDARMA
Vás provede třemi technikami,
které jednoduše
nastartují vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se vám dostane mé podpory a pomoci, aby se vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které vám skutečně pomohou.

Těším se na vás
Patricie

KDO VÁM RADÍ

Dobrý den, vítám vás na mé stránce. Jmenuji se Patricie Schwarzová a jsem akreditovaná výživová poradkyně, zakladatelka a mentorka projektu hubni PO SVÉM. Pomáhám lidem, kteří chtějí zhubnout,najít vlastní hubnoucí styl, aby mohli úspěšně a trvale zhubnout - bez trápení.
Více informaci o mě najdete zde »