Trápí Vás nežádoucí kila navíc? 
Takto se jich zbavíte.

HUBNĚTE
S POMOCÍ VLASTNÍHO PLÁNU 

Patricie Schwarzová

Nejspíše si říkáte: „ A jé, zase nějaká reklama na zaručené hubnutí. Tak ukaž ten zázrak.“

Já sama jsem si prošla úskalím nadváhy a vyzkoušela jsem řadu diet a kdybych nebyla tam, kde jsem teď, říkala bych si to samé.
Nyní jsem tam, kde jsem vždy chtěla být. Již více jak 15 let mám váhu, kterou jsem vždy chtěla a kila se mi drží bez toho, abych se musela hlídat či omezovat a cítím se skvěle.

Jak se mi to podařilo? Na rovinu říkám, že to nebylo jednoduché. Má cesta proměny trvala několik let a kdybych se v jisté životní chvíli nerozhodla vzít způsob, jak zhubnout do vlastních rukou, nejspíše bych stále byla věčným dietářem jako řada z vás.

Online hubnoucí PRŮVODCE 
Vás provede třemi technikami, které jednoduše nastartují Vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

O HUBNUTÍ

Ono totiž s hubnutím je to jako čímkoli jiným v našich životech. Je až zarážející, jak si to nechceme přiznat. Hubnutí bereme jako něco navíc. Je pro nás podstatné zda máme dobrou a dostatečně ohodnocenou práci, vhodného a milujícího partnera, důležité pro nás je, aby se děti dobře učily atd. atd. Pro tohle jsme ochotné se přetrhnout, v práci kmitáme, partnera zahrnujeme láskou a péčí, pro děti uděláme první poslední. A jestliže to v některé oblasti skřípe, rozhodneme se něco změnit. Změnit tak, abychom byly s výsledkem spokojené. Má to tak být a je to naprosto v pořádku.
Zádrhel je v tom, že jak se stavíme k jiným životním proměnám pro které se rozhodneme, nečiníme tak u hubnutí. Většinou si přejeme zhubnout, častokrát pro to i dost uděláme, ovšem s tím rozdílem, že tomu nevěnujeme plně své vědomí a své soustředění jako u jiných věcí. Proto také v naprosté většině kopírujeme metody, postupy či rady někoho jiného. Paní Vopálkové zabrala Tukožroutská polévka, tak jdu do toho. Navařím si jí na týden a po třech dnech už mi leze ušima. Držím se, těším se na konec týdne a den, kdy si dám něco, co má normální chuť. A za čtrnáct dní už jím jako dřív a divím se, že mi ty tři kila dole nevydržela. Tak příště vyzkouším něco jiného a scénář se opakuje.

Není se čemu divit, nikdo nám totiž nesdělil tu zázračnou formuli, kterou k hubnutí potřebujeme.

Chcete ji znát? Je to:

 

MÁ PROMĚNA

Jmenuji se Patricie Schwarzová, jsem výživová poradkyně a expert na vědomé hubnutí. Co to je vědomé hubnutí? Vědomé hubnutí obnáší zapojení celého svého já k dosažení cíle, který si zvolíte. Jak to, že jsem tak smělá a nazývám se expertem v této oblasti? Je to jednoduché, mám k tomu dostatek zkušeností a to především těch životních. Jak jsem psala již v úvodu, i já patřila k tzv. věčným dietářům a potýkala jsem se několik let s nadváhou. Svého cíle jsem dosáhla až uvědoměním si toho nejpodstatnějšího. K tomu, abych dosáhla své vysněné váhy, se potřebuji tomuto cíli plně věnovat a cestu k němu si vytvořit tak, aby mi vyhovovala. Nebylo to jednoduché, má cesta byla plná omylů, přešlapů, zastavení. Důležité bylo, že jsem to nevzdala. Začala jsem stále více vnímat samu sebe, co potřebuji, co mi vyhovuje, co naopak nechci a co mi nevyhovuje. Tak jsem si vytvořila svůj vlastní životní styl, při kterém jsem úspěšně zhubla, váha se mi drží i když ulítávám na sladkém a nemusím denně cvičit a hlídat se.
Má proměna se neudála ze dne na den, ale jsem za to vděčná. Díky tomu jsem se začala více zajímat o výživu a vše okolo ní. Absolvovala jsem odborný akreditační výživový kurz a rozhodla se pomáhat lidem, kteří chtějí zhubnout (v současnosti hlavně ženám v menopauze).

HUBNI PO SVÉM

Po letech mé praxe výživové poradkyně přišel zlom. Uvědomila jsem si, že lidem pomáhám zhubnout, ale opět cestou kopírování. Klienti vlastně pouze plní pokyny, dodržují rady, ale neprožívají to pravé nadšení a těšení se na cílovou pásku. Rozhodla jsem se tedy svou pomoc zúčelnit. Jak? Tím, že začnu bořit mýty, vyvracet polopravdy a výmysly spojené s hubnutím a hlavně začnu lidi učit hubnout, hubnout po svém.
Protože každý, kdo zhubnout chce a rozhodne se pro to, tedy i Vy, potřebuje svou vlastní cestu, metodu, která je šitá přímo na míru právě Vám. Pak není nic, co by zabránilo úspěchu. Jediný, kdo je schopen určit jak a kudy Vaše cesta povede jste Vy sama, protože jen Vy sama se přeci znáte nejlépe. Uznejte, že to má logiku.

A co já? Já jsem průvodcem na této cestě, učím to nejdůležitější, jak poznat sama sebe, jak vnímat a pracovat s vlastními myšlenkami a potřebami a  tím proměnit své chování tak, aby jste spokojeně a v pohodě dosáhla svého cíle a zhubla.
Díky mým zkušenostem Vám pomohu připravit se na Vaši  cestu hubnutí tak, abyste byla co nejméně zaskočena překážkami a různými úskalími a pokud se Vám do cesty připletou, abyste nebyla odrazena a v pohodě je zdolala. A to vše za mnohem kratší dobu než jsem potřebovala já.

Začít se svou proměnou můžete třeba hned a to s Instriktážním videem.

Instruktážní video

7 KROKŮ K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ 
v období menopauzy

 S jedním jediným videem dokážete
se svou postavou udělat divy,
i když vám menopauza hází klacky pod nohy

MenoLady

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat Vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se Vám dostane mé podpory a pomoci, aby se Vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které Vám skutečně pomohou.

Těším se na Vás
Patricie