Hubnout se vám nedaří? Toto musíte vědět!

Patricie Schwarzová

Většina lidí a věční dietáři obzvláště, kteří se pokoušejí zhubnout, bývá netrpělivá.
Je to i z důvodu dnešní uspěchané doby a prostředí, který nás zahlcuje rychlými řešeními, zaručujícími zaručené výsledky. Jsme až zahlceni informacemi o tom co je a není zdravé a co máme a nemáme dělat abychom zhubli. Z toho všeho si pak člověk, který chce zhubnout vybírá to nejjednodušší řešení a věčný dietář obvykle ještě to nejrychlejší. Proč? Převážně proto, že není dostatečně motivován.

Motivace vs. hubnutí

Motivace je alfou a omegou u všech našich činností, kdy chceme něčeho dosáhnout a tak je tomu i u hubnutí. Jakou motivaci si tedy zvolit, aby se vám zhubnout podařilo? Jak docílit toho, abyste si zvolili motivaci, která vám pomůže dosáhnout svého cíle úspěšně zhubnout?
Odpověď je prostá. K tomu, aby vaše motivace byla vaším hnacím motorem je třeba ZNÁT SÁM SEBE.
Nyní si možná říkáte „Každý přeci zná sám sebe. Já se znám dokonale.“ Ale přiznejte si, kolikrát v životě se vám stalo, že jste zaskočili sami sebe tím, jak jste se zachovali, nebo tím, co jste řekli. A přesně to se děje při hubnutí. Byli jste někdy zaskočení tím, že jste u nějaké diety nevydrželi, hubnoucí plán jste šidili či jste ho po pár dnech rovnou zavrhli? Právě jedním z důvodů proč se tak stalo je, že jste si vaši motivaci (pokud jste vůbec nějakou měli) zvolili, aniž byste se řádně zamysleli sami nad sebou.

Motivace vás má držet na vaší cestě a má vám pomáhat zdolávat různé překážky, které se vám mohou naprosto přirozeně připlést do života. Motivace vám má pomáhat, aby vás tato zaskočení neodradila a nestáhla zpět.
Volba motivace je čistě vaší osobní záležitostí.

Vaše motivace a hubnutí

čl 133

Neohlížejte se při volbě své motivace napravo ani nalevo a soustřeďte se jen na sebe. Každý jsme jiný a tak bude u každého z nás i jiná motivace. Soustřeďte se na to, aby vaše motivace byla hlavně vaším vnitřním hnacím motorem. Když se vám chvíli nebude dařit, vaše motivace by vás měla znovu nakopnou a udržet v tempu, které chcete. Vybavte si některý z vašich hubnoucích neúspěchů a popřemýšlejte, jaká motivace vás tenkrát měla popohánět a proč selhala. Při vzpomínce na některou takovou promarněnou motivaci už pro vás bude jednodušší zvolit si novou a vhodnější. Možná, že ve vašich předešlých pokusech zhubnout jste měli svou motivaci nedostatečnou, nevhodnou. Na takovou motivaci se zaměřte, pátrejte v paměti a odpovězte si, proč jste si tenkrát takovou motivaci zvolili. Zaměřte se na to, jaký typ motivace to byl, zkuste přijít na důvody, proč vám nepomohla. Takovému typu motivace se pokuste napříště vyhnout.
Zamyslete se nad tím, co opravdu chcete, za čím jdete a proč to chcete. Rozepište si tyto body a zauvažujte nad tím, u čeho, co jste si napsali vnitřně cítíte, že vám je to opravdu vlastní a to si zvýrazněte. Z toho, co jste si zvýraznili vyberte 2 body, které vás pozitivně nalaďují, body, u kterých cítíte těšení se na úspěch. Právě tyto body jsou totiž vaší motivací.

Tajný tip

Vyberte si své KOTVÍTKO, talisman, věc, nazvěte si to jak chcete (mě osobně se kotvítko moc líbí). Může to být cokoli, co je možné mít stále při ruce a kdykoli na očích a hlavně je třeba, aby vám při pohledu na něj bylo dobře.

Toto kotvítko si myšlenkově spojte s vašimi dvěma body = s vaší motivací. Tak budete se svou motivací skvěle propojeni. Kdykoli pohlédnete na své kotvítko, dotknete se ho, vybaví se vám vaše motivace a vy tak snáze půjdete po své cestě za svým cílem.
Bonusem je i to, že kotvítko funguje i na jiné oblasti našeho života, v kterých chceme něčeho dosáhnout.
Já mám také své kotvítko, spojené s mou novou vizí-novým cílem a tak vím, že skvěle funguje. Stále mi připomíná co chci a za čím jdu. A co je hlavní, tyto myšlenky jsou pozitivní a tak mě vedou po cestě pohody, což je zvláště u hubnutí velice důležité.

 

Proč se hubnout nedaří- (1)

 

Jak nastartovat hubnutí za pouhé 3 hodiny!

I v období menopauzy můžete začít hubnout během chvíle
s Online hubnoucím PRŮVODCEM ZDARMA

JAK ZÍSKÁM SEXY KŘIVKY v menopauze

  • 1 hodinu
    Jednoduše přimějete své tělo, aby se začalo měnit Z VÁLEČKA NA SEXY BABU.
  • 2 hodinu
    Začnete hubnout, i když BUDETE JÍST TO, CO CHCETE.
  • 3 hodinu
    Začnete hubnout BEZ TOHO, že vám něco nevyhovuje.

                           MenoLady

Online hubnoucí PRŮVODCE ZDARMA
Vás provede třemi technikami,
které jednoduše
nastartují vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se vám dostane mé podpory a pomoci, aby se vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které vám skutečně pomohou.

Těším se na vás
Patricie

KDO VÁM RADÍ

Dobrý den, vítám vás na mé stránce. Jmenuji se Patricie Schwarzová a jsem akreditovaná výživová poradkyně, zakladatelka a mentorka projektu hubni PO SVÉM. Pomáhám lidem, kteří chtějí zhubnout,najít vlastní hubnoucí styl, aby mohli úspěšně a trvale zhubnout - bez trápení.
Více informaci o mě najdete zde »