Už nevěříte, že můžete zhubnout?

Zde je důkaz, že zhubnout stále ještě můžete.

Patricie Schwarzová

Začněte hubnout PO SVÉM

Jestliže jste četla některé mé články na blogu, jistě už víte, že chcete-li úspěšně zhubnout je třeba, abyste si zvolila vhodnou motivaci, určila si správnou strategii a nastavila si svůj reálný cíl a to vše v souladu se sebou samou.

Aby se Vám podařilo tyto věci dobře naplánovat a sladit se svým já, je třeba se zastavit, soustředit se a dobře si je promyslet, zvážit svá pro a proti, rozhodnout se co opravdu chcete a za čím jdete.

Dopřejte si čas na sebe.
Čím více si dáte času, tím lépe si naplánujete své hubnutí a tím snadnější budete mít cestu k úspěchu. 

Online hubnoucí PRŮVODCE  
Vás provede třemi technikami, které jednoduše nastartují Vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

Důležité pro hubnutí

Přestaňte tříštit své myšlenky. Snažte se vždy soustředit na "jednu" věc. Plánujete např. jakou si zvolit motivaci, která by pro Vás byla tou nejvhodnější? Myslete a zaměřte se tedy jen na ni, zvažujte, hodnoťte, vybírejte. Zaměřit se jen na jednu klíčovou věc je tím nejlepším způsobem, jak získáte to, co chcete. Proč se neustále zmiňuji o tom, že je třeba se zastavit a soustředit se? Bez toho to prostě nejde. Pokud nezklidníte svou mysl a tělo, budou se Vám do plánování Vašeho hubnutí (a nejen hubnutí) neustále vtírat jiné věci, které byste mohla a měla dělat a Vaše výsledky pak budou pro Vás neuspokojivé.

Jistě jste si už  uvědomila, že než začnete hubnout po svém, potřebujete dostatek času k naplánování a rozhodnutí po jaké cestě se vydáte.

Udržujte si nadhled. Pokuste si svou cestu k vysněné váze co nejvíce zjednodušit, tím se na ní lépe udržíte.

Ještě důležitější

čl 116Věřte si. Víra v sebe je velice důležitá a měla by být součástí motivace pro jakoukoli činnost, v které chceme dosáhnout úspěchu. Chcete zhubnout? Věřte si, že to dokážete. Tím, že si nyní zvolíte svou vlastní cestu, posílíte i svou víru v sebe.
Nalaďte se, těšte se. Naše představy a myšlenky předurčují naše činy. Přijmete-li výzvu hubni po svém a vytvoříte si svůj vlastní hubnoucí plán, který bude akceptovat Vás samotné, který se bude řídit Vašim vnitřním já, který bude brát ohledy na Vás samotné, budete cítit, že máte z půlky vyhráno. Tím, že přípravě na hubnutí věnujete dostatek času, budou Vaše představy o průběhu Vašeho hubnutí více konkrétní, více reálné a Vaše myšlenky budou s nimi v souladu. To Vám pomůže docílit důležitého stavu-představy, že jste již v cíli, vidíte se, jak máte ta otravná kila dole a cítíte se skvěle. A kdo by se na tohle netěšil.

Nejdůležitější

Proměna je možná. Může se stát, že už máte zvolenou motivaci, naplánovanou strategii a určený cíl. Probíráte se svými poznámkami a tu Vás něco trkne, cítíte že něco byste raději udělala jinak. Co s tím? Změňte to, nahraďte to pro Vás vhodnější variantou. Změna je život a tak se připravte, že tyto změny či úpravy Vašeho plánu budete tvořit i v průběhu Vašeho hubnutí po svém. Budete tzv. dolaďovat.

Nezapomínejte na to, že máte právo volby. Je tedy čistě na Vás, zda přijmete výzvu a začnete hubnout po svém. Ať se rozhodnete jakkoli, ať se vydáte po kterékoli cestě, držím Vám palce a přeji Vám úspěch.

Hubni po svém

Po letech mé praxe výživové poradkyně přišel zlom. Uvědomila jsem si, že lidem pomáhám zhubnout, ale opět cestou kopírování. Klienti vlastně pouze plní pokyny, dodržují rady, ale neprožívají to pravé nadšení a těšení se na cílovou pásku. Rozhodla jsem se tedy svou pomoc zúčelnit. Jak? Tím, že začnu bořit mýty, vyvracet polopravdy a výmysly spojené s hubnutím a hlavně, začnu lidi učit hubnout, hubnout po svém.
Protože každý, kdo zhubnout chce a rozhodne se pro to, tedy i Vy, potřebuje svou vlastní cestu, metodu, která vám je šitá přímo na míru. Pak není nic, co by zabránilo úspěchu. Jediný, kdo je schopen určit jak a kudy Vaše cesta povede jste Vy sama, protože jen Vy sama se přeci znáte nejlépe. Uznejte, že to má logiku.

Vaší hubnoucí cestu Vám usnadní a kila dole pojistí 
Instruktážní video 7 KROKU K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ v období menopauzy.

Instruktážní video

7 KROKŮ K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ 
v období menopauzy

 S jedním jediným videem dokážete
se svou postavou udělat divy,
i když vám menopauza hází klacky pod nohy

MenoLady

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat Vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se Vám dostane mé podpory a pomoci, aby se Vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které Vám skutečně pomohou.

Těším se na Vás
Patricie