Dejte sbohem nadváze,
jednoduchým a rychlým způsobem

Patricie Schwarzová

Když se hubnout nedaří

To, že se Vám ještě nepodařilo zhubnout vlastně není Vaše chyba. O hubnutí se toho napsalo a napovídalo až přespříliš. Jenže žádná rada, návod či postup Vás nepřipraví na to, jak hubnutí bude probíhat právě u Vás, jak se u toho budete cítit, neinformuje o tom, na co se máte připravit. A s tím vším se pak Vy při pokusech zhubnout potřebujete vyrovnat, zdolat tyto překážky. Jenže jste zaskočena vlastními pocity a myšlenkami, které Vás místo podpory spíše odrazují a tak většina pokusů ztroskotá.
Proto neexistuje žádná zaručená dieta, neexistuje žádný fungující postup, který by zabral u každého. Proč? 
Každý z nás (ženy i muži) jsme jedinečná osobnost. Každý z nás se snažíme myslet, rozhodovat se a konat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Tak by to mělo být i při hubnutí. Místo toho však raději okopírujeme nějakou radu, postup, dietu a kolikrát i dopředu víme, tušíme, že nám vůbec nesedí a není nám to vlastní. Ale jdeme do toho a pak se buď divíme, že to nezabralo nebo se dokonce obviňujeme, že jsme neschopné a nezvládly to.
Chcete-li zhubnout, řiďte se sama sebou. Jak začít? 

Online hubnoucí PRŮVODCE  
Vás provede třemi technikami, které jednoduše nastartují vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

Jak začít hubnout PO SVÉM

Jaké důvody brání v hubnutí až 92% neúspěšně hubnoucích?
Jsou to: klamná motivace, ukvapená strategie, příliš náročný cíl,vnitřní zákaz chybovat, zapojení pevné vůle a hlavně popírání sama sebe.
Právě tyto důvody brání v dosažení vysněné váhy. Proč? Protože při hubnutí nejsme zvyklé řídit se samy sebou, nevěříme si, nejsme ochotné připustit, že by stačilo a fungovalo něco, co si vytvoříme a naplánujeme samy. A to je ten kámen úrazu. Tím, že se při hubnutí spoléháme na pomoc zvenčí (diety, prášky, operace,…) a ne na sebe, předurčujeme samy sobě nezdar.
Pokud budete ochotná jít po své vlastní cestě, jsem si jistá, že se Vám zhubnout podaří. Pomocnou rukou Vám může být právě Instruktážní video, které Vám pomůže vhlédnout do sebe, abyste věděla, jak naložit se svou motivací při hubnutí. Pomůže Vám také, abyste si zvolila vhodnou formu hubnutí. To Vám pomůže nastavit si správný cíl a uvědomit si, že k tomu vůbec nepotřebujete pevnou vůli. Instruktážní video, Vám dá možnost ujasnit si, jak jste vnitřně nastavena a odpoví Vám na otázku, proč je důležité využívat své vnitřní síly.

Vy sama se znáte nejlépe a tak jste také schopna si vytvořit tu nejlepší cestu k tomu, abyste úspěšně zhubla.  
Instruktážní video 7 kroků k štíhlé postavě v období menopauzy
pro Vás může být  JEDINEČNÝM POMOCNÍKEM. Začnete-li hubnout s jeho pomocí, mohu Vám zaručit úspěšné zhubnutí.

Zvu vás tedy, přijměte výzvu hubni PO SVÉM, vyjděte svou vlastní cestou a splňte si svůj sen, zhubněte.

Instruktážní video

7 KROKŮ K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ 
v období menopauzy

 S jedním jediným videem dokážete
se svou postavou udělat divy,
i když vám menopauza hází klacky pod nohy

MenoLady

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat Vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se Vám dostane mé podpory a pomoci, aby se Vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které Vám skutečně pomohou.

Těším se na Vás
Patricie