Dejte sbohem nadváze,
jednoduchým a rychlým způsobem

Patricie Schwarzová

Chcete už konečně skoncovat s nadváhou?

Přijmete Výzvu a začnete hubnou PO SVÉM?

Pak je třeba, abyste si ještě před svým startem ujasnili to nejdůležitější.
Potřebujete zjistit, zda vám při minulých nezdařených pokusech zhubnout nebránily nějaké důvody.
Tyto důvody jsou alfou a omegou úspěšného hubnutí. Ze své praxe výživového poradce a ze svých vlastních zkušeností vím, že právě 6 důvodů brání zhubnout většině neúspěšně hubnoucích. Nejspíše se budete divit, ale tyto důvody nemají nic moc společného s tím jak, kolik a kdy jíst. Tyto důvody se týkají vašeho vnitřního nastavení. 
Jak tyto důvody vyřadíte ze svého hubnutí?
Stáhněte si  ZDARMA Ebook 6 JEDNODUCHÝCH TRIKŮ JAK ZAČÍT OKAMŽITĚ HUBNOUT a začněte  je aplikovat při vlastním hubnutí. Každý jednotlivý trik je zaměřen právě na jeden konkrétní důvod, který má neuvěřitelnou schopnost bránit tělu hubnout.

Když se hubnout nedaří

čl 69To, že se vám ještě nepodařilo zhubnout vlastně není vaše chyba. O hubnutí se toho napsalo a napovídalo až přespříliš. Jenže žádná rada, návod či postup vás nepřipraví na to, jak hubnutí bude probíhat právě u vás, jak se u toho budete cítit, neinformuje o tom, na co se máte připravit. A s tím vším se pak vy při pokusech zhubnout potřebujete vyrovnat, zdolat tyto překážky. Jenže jste zaskočeni vlastními pocity a myšlenkami, které vás místo podpory spíše odrazují a tak většina pokusů ztroskotá.
Proto neexistuje žádná zaručená dieta, neexistuje žádný fungující postup, který by zabral u každého. Proč? 
Každý z nás jsme jedinečná osobnost. Každý z nás se snažíme myslet, rozhodovat se a konat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Tak by to mělo být i při hubnutí. Místo toho však raději okopírujeme nějakou radu, postup, dietu a kolikrát i dopředu víme, tušíme, že nám vůbec nesedí a není nám to vlastní. Ale jdeme do toho a pak se buď divíme, že to nezabralo nebo se dokonce obviňujeme, že jsme neschopní a nezvládli to.
Chcete-li zhubnout, řiďte se sami sebou. Jak začít? Přečtěte si Ebook 6 JEDNODUCHÝCH TRIKŮ JAK ZAČÍT OKAMŽITĚ HUBNOUT.

Jak začít hubnout PO SVÉM

Ebook 6 JEDNODUCHÝCH TRIKŮ JAK ZAČÍT OKAMŽITĚ HUBNOUT  obsahuje důležité informace o 6 nejčastějších důvodech proč se hubnout nedaří. Každý jednotlivý trik je zaměřen právě na jeden konkrétní důvod, bránící v hubnutí.
Jaké důvody brání v hubnutí až 92% neúspěšně hubnoucích?

Jsou to: klamná motivace, ukvapená strategie, příliš náročný cíl,vnitřní zákaz chybovat, zapojení pevné vůle a hlavně popírání sama sebe.
Právě tyto důvody brání v dosažení vysněné váhy. Proč? Protože při hubnutí nejsme zvyklí řídit se sami sebou, nevěříme si, nejsme ochotni připustit, že by stačilo a fungovalo něco, co si vytvoříme a naplánujeme sami. A to je ten kámen úrazu. Tím, že se při hubnutí spoléháme na pomoc zvenčí (diety, prášky, operace,…) a ne na sebe, předurčujeme sami sobě nezdar.
Pokud budete ochotni jít po své vlastní cestě, jsem si jistá, že se vám zhubnout podaří. Pomocnou rukou je vám právě tento ebook, který vám pomůže vhlédnout do sebe, abyste věděli, jak naložit se svou motivací při hubnutí. Pomůže vám také, abyste si zvolili vhodnou formu hubnutí.To vám pomůže nastavit si správný cíl a uvědomit si, že k tomu nepotřebujete pevnou vůli. Ebook 6 JEDNODUCHÝCH TRIKŮ JAK ZAČÍT OKAMŽITĚ HUBNOUT, vám dá možnost ujasnit si jak jste vnitřně nastaveni a odpoví vám na otázku proč je důležité využívat své vnitřní síly.

Vy sami se znáte nejlépe čl 72a tak jste také schopni si vytvořit tu nejlepší cestu k tomu, abyste úspěšně zhubli.  

Ebook 6 JEDNODUCHÝCH TRIKŮ JAK ZAČÍT OKAMŽITĚ HUBNOUT je pro vás JEDINEČNÝM POMOCNÍKEM. Začnete-li hubnout pomocí těchto 6 triků, mohu vám zaručit úspěšné zhubnutí.

Zvu vás tedy, přijměte výzvu hubni PO SVÉM, vyjděte svou vlastní cestou a splňte si svůj sen, zhubněte.

Jak nastartovat hubnutí za pouhé 3 hodiny!

I v období menopauzy můžete začít hubnout během chvíle
s Online hubnoucím PRŮVODCEM ZDARMA

JAK ZÍSKÁM SEXY KŘIVKY v menopauze

  • 1 hodinu
    Jednoduše přimějete své tělo, aby se začalo měnit Z VÁLEČKA NA SEXY BABU.
  • 2 hodinu
    Začnete hubnout, i když BUDETE JÍST TO, CO CHCETE.
  • 3 hodinu
    Začnete hubnout BEZ TOHO, že vám něco nevyhovuje.

                           MenoLady

Online hubnoucí PRŮVODCE ZDARMA
Vás provede třemi technikami,
které jednoduše
nastartují vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se vám dostane mé podpory a pomoci, aby se vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které vám skutečně pomohou.

Těším se na vás
Patricie

KDO VÁM RADÍ

Dobrý den, vítám vás na mé stránce. Jmenuji se Patricie Schwarzová a jsem akreditovaná výživová poradkyně, zakladatelka a mentorka projektu hubni PO SVÉM. Pomáhám lidem, kteří chtějí zhubnout,najít vlastní hubnoucí styl, aby mohli úspěšně a trvale zhubnout - bez trápení.
Více informaci o mě najdete zde »