Taky Vás štve, jak Vám kila stále přibývají? Už Vás nebaví pořád hledat důvod, ale kdybyste na něj náhodou kápla, rozhoupalo by Vás to?

Tak to si přečtěte tento článek.

PROČ POŘÁD TLOUSTNU ?!!!

Patricie Schwarzová

CÍTÍTE, ŽE PŘI HUBNUTÍ MÁTE MÁLO ENERGIE?

Je žádoucí, abyste brala na zřetel fakt, že pokud jíte méně než Vaše tělo potřebuje, může to mít pro Váš organismus velmi nepříjemné následky.
Je jasné, že pokud chcete zhubnout, znamená to pro Vás úpravu či změnu Vašeho dosavadního jídelníčku. Pro mnoho lidí, kteří se snaží hubnout, znamená úprava jídelníčku radikální snížení kalorického příjmu. A právě zde je zakopaný pes.

Online hubnoucí PRŮVODCE 
Vás provede třemi technikami, které jednoduše nastartují Vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

Jak víte, propaguji Výzvu "hubni PO SVÉM". Proto Vás chci obeznámit s důležitým faktem, nad kterým je třeba, abyste se zamyslela, chcete-li hubnout tzv. normálně a v pohodě.
!!!Dejte pozor, ať se nestanete obětí falešné představy, že omezení příjmu kalorií je jedinou cestou, jak můžete zhubnout!!!
Berte v úvahu, že nízkokalorická dieta povede ke zpomalení Vašeho metabolismu. To znamená, že budete potřebovat vynaložit větší úsilí, abyste spálila stejné množství kalorií, jaké odbourá člověk, který má rychlejší, často i jen normálně fungující metabolismus.
 

Co z toho plyne?

Zvolíte-li si jako formu hubnutí, jakoukoli dietu s drastickým omezením příjmu kalorií, výsledkem pro Vás bude sice nějaké to shozené kilo, ale na úkor toho, že budete naprosto vyčerpaná, podrážděná, nesoustředěná a nejspíš budete už před koncem takové diety tušit, že kila nabere zpět, protože už se nebude moci dočkat, až se normálně najíte.
 

POKUD NEVYHOVÍTE NÁROKŮM SVÉHO TĚLA NA PŘÍSUN ENERGIE, MŮŽE SE U VÁS ROZVINOUT VÁŽNÝ NEDOSTATEK VITAMINŮ. TO PRO VÁS MŮŽE V BUDOUCNU ZNAMENAT VÝRAZNĚ OBTÍŽNĚJŠÍ HUBNUTÍ.

Neklaďte si při svém hubnutí dobrovolně překážky a raději přijměte Výzvu "hubni PO SVÉM".

Jak přijmout Výzvu a hubnout PO SVÉM?

Přemýšlíte-li nad nějakou podobně nastavenou dietou, u které vidíte a cítíte, že bude pro Vás náročná, přelaďte si ji PO SVÉM. Prostě si z takové diety či programu vyberte jen to, co víte, že jste schopná dodržovat, to, co víte, že můžete bez problému konzumovat, to, u čeho víte, že zvládnete. A jen toto si zkuste zařadit do svého hubnoucího programu. Vždyť nemusíte hned a ric pic, začít skoro hladovět, abyste zhubla. Zkuste si do každého dne postupně zařazovat to, o čem jste přemýšlela a u čeho jste došla k závěru, že by Vám mohlo v hubnutí pomoci. Tak si začnete kok za krokem tvořit své vlastní hubnutí PO VAŠEM. A věřte, že Vás to bude mnohem víc bavit a Vaše kroky (i když se Vám budou zdát malé či nepatrné) Vás velice brzy přivedou k prvním mínusovým kilogramům.
 
Já Vám to velice přeji a držím Vám palce.

Zkuste do svého hubnutí zařadit třeba některý krok
z Instruktážního videa 7 KROKŮ K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ v období menopauzy

Instruktážní video

7 KROKŮ K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ 
v období menopauzy

 S jedním jediným videem dokážete
se svou postavou udělat divy,
i když vám menopauza hází klacky pod nohy

MenoLady

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat Vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se Vám dostane mé podpory a pomoci, aby se Vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které Vám skutečně pomohou.

Těším se na Vás
Patricie