S tímhle určitě nezhubnete!!!

Patricie Schwarzová

Většina z Vás, které jste se již několikrát pokoušely zhubnout si klade otázku  „proč se to opět nepovedlo?“.
Důvodem je důležitý fakt, že valná většina redukcí a diet je všeobecná, povrchní a nesoustředí se na Vaše vnitřní nastavení.

Jsme to my, kdo si tvoříme svou realitu. Měly bychom si tedy vytvářet i svůj styl hubnutí. Jak si ale takový svůj styl vytvořit? Základem je vnímat sama sebe, tedy poslouchat co mi radí mozek, co mi vysílá mé srdce a v neposlední řadě, jak na to reaguje moje tělo.

Online hubnoucí PRŮVODCE  
Vás provede třemi technikami, které jednoduše nastartují vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

Hubnutí - překážky

Žijeme v době, která nás mění a bohužel k horšímu. Přestáváme vnímat signály, které nám naše trojice (mozek, srdce, tělo) vysílá a více se spoléháme a věříme podnětům zvenčí, které s námi mají pramálo společného. Prostě popíráme sami sebe. Máme sice pocit, že to co tvoříme, tedy i hubnutí, je naše svobodná vůle, ALE. Ale přitom je naše svobodná vůle silně ovlivňována informacemi z televize, rádia, tisku, billboardů, knih či reklam a my pak nevíme co dřív. Máme se vrhnout do paleo diety, raw stravy, dělené stravy, hubnoucího programu, do liposukce, podvázání žaludku nebo raději zkusit tu dietu, po které jistá celebrita zhubla 8 kg za 14 dní? Jsme zahlceny klamy a bludy o tom, jak se má správně žít a jíst. Kde v této spleti tzv. zaručených možností jak zhubnout je to, co zabere na Vás?

Hubzma

Pokud zvolíte jakoukoli z těchto a podobných forem hubnutí, aniž se soustředíte sami na sebe, zaručuji Vám, že Vás s největší pravděpodobností čeká HUBZMA (hubnoucí zmar), který zahrnuje čtyři etapy:

čl 115

vyrazíte – jdete do toho bez rozmyslu, ale s velkým očekáváním,
zjistíte    – tato forma není pro Vás, nezvládáte ji,
utíkáte   – snažíte se různě švindlovat, jen aby to vypadalo, že se stále držíte,
ustrnete – vzdáte to, nemáte sílu ani chuť k další akci.

 
Je to logický a lehce předvídatelný průběh, protože žádná z takovýchto forem hubnutí Vám není šitá na míru, neakceptuje Vaši trojici (rozum, srdce, tělo) a tak ani nemůže fungovat.

Pokud budete popírat samu sebe, svou osobnost, své myšlenky, emoce a své činy, zhubnout se Vám buď nepodaří nebo jen s velkými obtížemi a ještě ne natrvalo.

Pro úspěch při hubnutí (a nejen při něm) potřebujete rozumět sama sobě, potřebujete se znát, potřebujete nastolit souhru Vaší trojice.

Chcete zhubnout?

Nebojte se poznat sama sebe.

Dejte si čas,
zastavte se, zamyslete se a zvažujte, jaké kroky v hubnutí jste již učinila a s jakými výsledky, hledejte „v sobě“ možné důvody, proč se Vám nedařilo.

Plánujte.
Stejným způsobem nahlédněte do sebe až si budete plánovat, navrhovat své budoucí kroky a činy k tomu, abyste zhubla.

Vnímejte se.
Všímejte si sebe samé, jaké máte pocity, emoce. Snažte se pochopit, co Vám radí mozek, co na to Vaše srdce a zhodnoťte, zda to vaše tělo zvládne.

Není to jednoduché, ale tato cesta stojí za to. Je jen na Vás, zda se rozhodnete po ní vydat. Už jen samotný pokus Vás posune dál. Tím, že nad sebou začnete více přemýšlet, pokusíte se vnímat celé své já, otevřou se Vám dveře k poznání sebe sama. Tím se Vám začne více dařit a to nejen při hubnutí.

Zvu vás tedy, přijměte výzvu hubni PO SVÉM, vyjděte svou vlastní cestou a splňte si svůj sen, zhubněte.

S lehkostí se Vám bude hubnout PO SVÉM
s Instruktážním videem 7 KROKŮ K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ v období menopazy.

Instruktážní video

7 KROKŮ K ŠTÍHLÉ POSTAVĚ 
v období menopauzy

 S jedním jediným videem dokážete
se svou postavou udělat divy,
i když vám menopauza hází klacky pod nohy

MenoLady

PŘIJMĚTE MÉ POZVÁNÍ

Dovolte mi, pozvat Vás do mé fb skupiny MenoLady.

Tato skupina je speciálně vytvořena pro ženy, které procházejí obdobím menopauzy. Ve skupině tak ode mne získáte potřebné rady a informace, jak hubnout po svém, bez diet a omezování, a to s úspěchem i přes otravné hormonální brzdy. Členstvím v této skupině se Vám dostane mé podpory a pomoci, aby se Vám hubnutí dařilo, ať už si k tomu zvolíte jakoukoli cestu. Jako členka máte možnost načerpat ode mne informace, které potřebujete a které Vám skutečně pomohou.

Těším se na Vás
Patricie