Přijmi Výzvu - hubni PO SVÉM

Pozor, nejedná se o žádný zázračný trik, žádné kouzelné pilulky, žádnou zaručeně fungující dietu. 
Jedná se o snižování váhy pomocí Vámi vytvořeného postupu.

Co je zapotřebí, abyste po rozhodnutí přijmout Výzvu úspěšně zhubla?

Stačí k tomu pouhá čtyři když. 

Když budete dostatečně vnímat sebe sama.

Když si konečně uděláte čas na sebe.

Když si začnete věřit.

Když se přestanete bát a vzdávat se.

Možná vám teď přijde, že toho není zrovna málo. Jenže vy teď můžete získat jednu velkou výhodu.
Tou výhodou je moje pomoc.

A já vám pomůžu moc ráda.

Jsem výživová poradkyně a k této profesi mě přivedlo osobní trápení s nadváhou. Zhubnout si mi nakonec podařilo a svou váhu si bez problémů držím již řadu let (a to i přes to, že se mi menopauza hodně snažila házet klacky pod nohy).
Mým cílem je pomáhat lidem, aby se jim hubnout dařilo. V průběhu mé výživové praxe jsem došla k názoru, že výživové poradenství k úspěšnému hubnutí nestačí. Proto jsem přemýšlela, jak můžu více pomoci nejen svým klientům, ale i vám ostatním (a ženám v menopauze obzvlášť), kteří se neúspěšně snažíte zhubnout.
Mé vlastní zkušenosti i má praxe mi potvrdili, že většina lidí, kteří se snažili opakovaně hubnout, moc dobře ví jak mají jíst, co mají jíst, kdy a kolik. Ví také, co vše by měli a neměli dělat, aby šla váha dolů. Ale jak to, že to nefunguje? Proč je tak těžké řídit se všemi těmi pravidly? Odpověď vás možná překvapí.
Hubnutí podle někoho či něčeho nefunguje a je tak těžké proto, že není úplné. Obsahuje pouze dvě složky, přání a velkou touhu, aby se toto přání splnilo. A postrádá to nejpodstatnější, čímž je respekt a tolerance k sobě samé.

CHCI PŘIJMOUT VÝZVU a začít HUBNOUT PO SVÉM

SUPER!
Tak to můžete začít okamžitě.
JAK?
Přeci s hubnoucím Průvodcem.

Jak nastartovat hubnutí za pouhé 3 hodiny!

I v období menopauzy můžete začít hubnout během chvíle
s Online hubnoucím PRŮVODCEM ZDARMA

JAK ZÍSKÁM SEXY KŘIVKY v menopauze

  • 1 hodinu
    Jednoduše přimějete své tělo, aby se začalo měnit Z VÁLEČKA NA SEXY BABU.
  • 2 hodinu
    Začnete hubnout, i když BUDETE JÍST TO, CO CHCETE.
  • 3 hodinu
    Začnete hubnout BEZ TOHO, že vám něco nevyhovuje.

                           MenoLady

Online hubnoucí PRŮVODCE ZDARMA
Vás provede třemi technikami,
které jednoduše
nastartují vaše hubnutí,
a nezabrání tomu
ani ten otravný přechod.

Zažila jste někdy, že si přejete, aby vám váš protějšek koupil k Vánocům či k narozeninám něco, po čem už dlouho prahnete? Proto se už od léta snažíte nenápadně i nápadně, někdy i přímo, naznačit o co jde a jak moc to chcete. V listopadu máte dojem, že jste pro to udělala maximum a pak už jen očekáváte a těšíte se.
Jaké je pak ale rozčarování, když dárek rozbalíte a místo hodinek - kuchařka, místo notebooku - žehlička.
A přesně takhle to funguje pokud není hubnutí úplné. Teď si nejspíš říkáte, ale vždyť já tu dietu dodržovala, poctivě jsem cvičila, co na tom nebylo úplné?
Nefunkčnost takového hubnutí se skrývá v lhostejnosti a nerespektování sebe sama.  

Chcete zhubnout? ZAVZPOMÍNEJTE.

U které z vyzkoušených diet, výživových plánů či nutričních doporučení, jste si řekla „ tak to je bomba, konečně něco u čeho se netrápím“ a prošla jste touto hubnoucí cestou s nadšením? Troufám si tvrdit, že u žádné. Proč?
Protože jste přitom zapomněla, že pokud chcete změnu a chcete, aby tato změna byla trvalá, potřebujete takovouto změnu tvořit v souladu s celou svou osobností. S tím jaká jste, jak přemýšlíte a konáte, co vám vyhovuje a co ne.
Bez toho aniž byste respektovala sama sebe, jde jakákoli změna velmi velmi těžko. A právě o respekt a toleranci k sobě samé, o vytvoření si svého vlastního plánu, jak zhubnout s ohledem na své nastavení, o tom je Výzva hubni PO SVÉM.

Projekt Výzva hubni PO SVÉM

Tento projekt jsem připravila pro všechny z vás, které se nebojíte vyjít novou/vlastní cestou, pro ty z vás, které tušíte, že takto to má fungovat, jen nevíte jak na to.
Výzva hubni PO SVÉM je ucelený komplex tipů, návodů, rad a pomůcek, které vám pomohou
k tomu, abyste si dokázala sama vytvořit svůj hubnoucí plán, aby se vám podařilo zhubnout a aby vám nečinilo potíže svou váhu si držet.

JAK ZÍSKÁM SEXY KŘIVKY v menopauze

Online PRŮVODCE ZDARMA

Vás provede třemi technikami,
které jednoduše nastartují vaše hubnutí,
a nezabrání tomu ani ten otravný přechod.

Online PRŮVODCE
ZDARMA

Teď můžete 
vyladit své tělo:
*bez nervů z omezování,
*bez výčitek z nezvládání,
*bez pocitu nestíhání.

Pořídíte-li si některý z mých produktů nebo se přidáte do mé fb skupiny MenoLady, tak budeme spolu stále v kontaktu a vy se tak můžete těšit mimo jiné na pozvánky na workshopy a živá setkání, kde si pokecáme o tom, jaké máte další možnosti a co vše můžete ještě udělat proto, aby se vám hubnutí dařilo. A samozřejmě i na webináře (online vysílání z pohodlí vašeho domova), kde vám poradím nespočet jednoduchých a praktických hubnoucích vychytávek. 

A kdo že vám to radí?

Jmenuji se Patricie Schwarzová a jsem akreditovaná výživová poradkyně, zakladatelka, mentorka projektu hubni PO SVÉM a MenoLady.
Učím převážně ženy, které chtějí zhubnout (hlavně ženy v menopauze), jak si mohou najít a nastavit svůj vlastní hubnoucí styl, a podle něj začaly hubnout jednoduše, úspěšně a hlavně trvale.
Více informaci o mě najdete zde »